Fakultatīvi

 Fakultatīvu nodarbību saraksts 2017./2018.mācību gadam

N.p.k. Fakultatīvs Klase Skolotājs Stundu skaits Nodarbību laiki Telpa
1. Koris

1.a klase Ingus Grīnbergs 1 Trešdiena, 6.stunda 2002
2. 1.b klase Ingus Grīnbergs 1 Piektdiena, 5.stunda 2002
3.  1.c klase Ingus Grīnbergs 1 Trešdiena, 5.stunda 2002
4. 1.d klase Ingus Grīnbergs 1 Piektdiena, 6.stunda 2002
5. Ritmika

1.a klase Anita Ozoliņa 1 Piektdiena, 5.stunda 239
6. 1.b klase Anita Ozoliņa 1 Pirmdiena, 5.stunda 239
7. 1.c klase Anita Ozoliņa 1 Piektdiena, 4.stunda 239
8. 1.d klase Anita Ozoliņa 1 Trešdiena, 3.stunda 239
9. 2.a klase Anita Ozoliņa 1 Otrdiena, 4.stunda 239
10. 2.b klase Anita Ozoliņa 1 Ceturtdiena, 5.stunda 239
11. 2.c klase Anita Ozoliņa 1 Piektdiena, 3.stunda 239
12. 2.d klase Anita Ozoliņa 1 Trešdiena, 4.stunda 239
13. 3.a klase Anita Ozoliņa 1 Pirmdiena, 3.stunda 239
14. 3.b klase Anita Ozoliņa 1 Otrdiena, 3.stunda 239
15. 3.c klase Anita Ozoliņa 1 Pirmdiena, 4.stunda 239
16. 3.d klase Anita Ozoliņa 1 Ceturtdiena, 3.stunda 239
17. 3.e klase Anita Ozoliņa 1 Ceturtdiena, 4.stunda 239
18. Latviešu valoda

6.a klase Dace Putāne 1 Trešdiena, 7.stunda 126
19. 6.b klase Dace Putāne 1 Piektdiena, 7.stunda 126
20. 9.a klase Lelde Bahmane 1 Trešdiena, 8.stunda 106
21. Datorika 1.a klase Laura Buravcova
Madara Romanovska
1 Otrdiena, 1.stunda 220
22. 1.b klase Laura Buravcova
Madara Romanovska
1 Ceturtdiena, 1.stunda 220
23. 1.c klase Laura Buravcova
Madara Romanovska
1 Ceturtdiena, 2.stunda 220
24. 1.d klase Laura Buravcova
Madara Romanovska
1 Otrdiena, 2.stunda 220
25. 2.a klase Laura Buravcova
Madara Romanovska
1 Ceturtdiena, 3.stunda 220
26. 2.b klase Jānis Rožlapa
Madara Romanovska
1 Trešdiena, 1.stunda 220
27. 2.c klase Laura Buravcova
Madara Romanovska
1 Otrdiena, 3.stunda 220
28. 2.d klase Jānis Rožlapa
Madara Romanovska
1 Trešdiena, 2.stunda 220
29. 3.a klase Jānis Rožlapa
Madara Romanovska
1 Piektdiena, 1.stunda 220
30. 3.b klase Jānis Rožlapa
Madara Romanovska
1 Piektdiena, 2.stunda 220
31. 3.c klase Jānis Rožlapa
Madara Romanovska
1 Trešdiena, 3.stunda 220
32. 3.d klase Jānis Rožlapa
Madara Romanovska
1 Piektdiena, 4.stunda 220
33. 3.e klase Jānis Rožlapa
Madara Romanovska
1 Piektdiena, 3.stunda 220
34. Matemātika 3.a klase Laila Kalniņa 1 Ceturtdiena, 6.stunda 2019
35. 3.b klase Sandra Velpa 1 Trešdiena, 6.stunda 2016
36. 3.c klase Diāna Zemīte 1 Otrdiena, 6.stunda 134
37. 3.d klase Santa Upmane 1 Pirmdiena, 6.stunda 2028
38. 3.e klase Antra Dukāte 1 Pirmdiena, 6.stunda 2014