Interešu izglītība

Interešu izglītība 2017./2018. mācību gads

N.p.k. Pulciņš Klase Skolotājs Stundu skaits Nodarbību laiki Telpa
1.       Ansamblis

1.-3.klases Ingus Grīnbergs 2 Trešdiena, 7.,8.stunda 2002
2.       4.-7.klases 2 Piektdiena, 7.,8.stunda 260
3.       Teātris 1.ac klases Zinaida Spāde 1 Piektdiena, 8.stunda 2002
4.       1.bd klases 1 Piektdiena, 7.stunda 2002
5.       4.klases 2 Trešdiena, 7.-8.stunda 260
6.       5.-6.klases 2 Otrdiena, 8.stunda
Ceturtdiena, 8.stunda
260
7.        7.klases 1 Ceturtdiena, 9.stunda 260
8.       Rokdarbi

1.ad klases

Laila Abuhova

1

Ceturtdiena, 8.stunda

1031

9.       1.bc klases 1 Ceturtdiena, 7.stunda 1031
10.   2.ac klases Evita Novorucka-Vērzemniece

1 Piektdiena, 8.stunda 2030
11.   2.bd klases 1 Ceturtdiena, 8.stunda 2030
12.   3.abd klases Līva Prekele 1 Otrdiena, 8.stunda 2008
13.   3.ce klases 1 Pirmdiena, 8.stunda 2008
14.   4.klases Alvis Reinis 2 Pirmdiena, 7.-8.stunda 009
15.   Loģikas un matemātikas pulciņš “Mazie Einšteini” 1.klases Diāna Zemīte 1 Pirmdiena, 7.stunda 134
16.   2.klases 1 Pirmdiena, 8.stunda 134
17.   3.klases 1 Piektdiena, 8.stunda 134
18.   Loģikas un matemātikas pulciņš “Mazie Einšteini” 1.klases

Līva Freimane 1

Pirmdiena, 6.stunda

2022

19.   1.klases 1 Trešdiena, 7.stunda 2022
20.   1.klases 1 Piektdiena, 6.stunda 2022
21.   Loģikas un matemātikas pulciņš “Mazie Einšteini” 2.klases Sanita Ķepiņa 1 Pirmdiena, 6.stunda 2029
22.   2.klases 1 Piektdiena, 6.stunda 2029
23.   Koris

2.-4.klases

Andrejs Gradinārovs 2 Otrdiena, 7.stunda
Trešdiena, 7.stunda
2002
24.   5.-9.klases 2 Otrdiena, 8. stunda
Trešdiena, 8.stunda
2002
25.  

Floristika 3.klases Inga Petruševska 1 Piektdiena, 7.stunda 1029
26.   4.klases 1 Piektdiena, 8.stunda 1029
27.   Žurnālistika un literārā jaunrade 5.-7.klases Inguna Rakule 1 Trešdiena, 7.stunda 220
28.   Tautas dejas

1.klases Anita Ozoliņa 4 Otrdiena, 6.-7.stunda
Ceturtdiena,6.-7.stunda
239
29.   2.abd klases 2 Pirmdiena, 6.stunda
Piektdiena, 6.stunda
239
30.   2.c klases 2 Trešdiena, 6.stunda
Piektdiena, 7.stunda
239
31.   3.klases 2 Pirmdiena, 7.stunda
Trešdiena, 7.stunda
239
32.   4.klases 4 Otrdiena, 8.-9.stunda
Ceturtdiena,8.-9.stunda
239
33.   5.-7.klases 4 Pirmdiena, 8.-9..stunda
Trešdiena, 8.-9.stunda
239
34.   Kokapstrādes un tehnoloģijas 5.-7.klases Alvis Reinis 2 Trešdiena, 7.-8.stunda 009
35.   Peldēšana (no novembra) 1.a klase Aleksandra Strauta
Liesma Jansone-Forstmane
Anita Millere

1/1 Pirmdiena, 9.stunda
Trešdiena, 10.stunda
Baseins
36.   1.b klase 1/1 Otrdiena, 5. stunda
Ceturtdiena, 10.stunda
Baseins
37.   1.c klase 1/1 Otrdiena, 10.stunda
Trešdiena, 9.stunda
Baseins
38.   1.d klase 1/1 Pirmdiena, 10.stunda
Piektdiena, 5.stunda
Baseins
39.   2.a klase 1/1 Otrdiena, 9.stunda
Piektdiena, 7.stunda
Baseins
40.   2.b klase 1/1 Trešdiena, 8. stunda
Piektdiena, 8.stunda
Baseins
41.   2.c klase 1/1 Pirmdiena, 6.stunda
Piektdiena, 9.stunda
Baseins
42.   2.d klase 1/1 Otrdiena, 6.stunda
Ceturtdiena, 9.stunda
Baseins
43.   3.a klase 1/1 Pirmdiena, 7.stunda
Trešdiena, 6.stunda
Baseins
44.   3.b klase 1/1 Otrdiena, 7.stunda
Ceturtdiena, 6.stunda
Baseins
45.   3.c klase 1/1 Trešdiena, 7. stunda
Piektdiena, 6.stunda
Baseins
46.   3.d klase 1/1 Pirmdiena, 8.stunda
Ceturtdiena, 7.stunda
Baseins
47.   3.e klase 1/1 Otrdiena, 8.stunda
Ceturtdiena, 8.stunda
Baseins
48.  

Video un audio apstrāde 3.-4.klases Jānis Rožlapa 2 Trešdiena, 7.-8. stunda 220
49.  

4.-6.klases 2 Piektdiena, 7.-8. stunda 220
50.   Korejas valoda un kultūra 4.-9.klases Madara Romanovska 2 Ceturtdiena,7.-8.stunda 221
51.   Militārais pulciņš 5.-6.klases Arvīds Gailāns 2 Otrdienās, 8.stunda
Ceturtdienās, 8.stunda
010
52.   7.-9.klases 2 Otrdienās, 9.stunda
Ceturtdienās, 9.stunda
010
53.   Šahs 1.ac klases Valdis Troņenkovs

2 Piektdiena, 6.-7.stunda 2001
54.   1.bd klases 2 Trešdiena, 6.-7.stunda 2001
55.   2.ab klases 2 Trešdiena, 8.-9.stunda 2001
56.   2.cd klases 2 Otrdiena, 8.-9.stunda 2001
57.   3.bcd klases 2 Ceturtdiena,8.-9.stunda 2001
58.   3.ae klases 2 Otrdiena, 6.-7.stunda 2001
59.   4.klases 2 Ceturtdiena,6.-7.stunda 2001
60.   4.-9.klases 2 Piektdiena, 8.-9.stunda 2001
61.   Tekstildarbi 4.klases Indra Stanke 2 Pirmdiena, 7.-8.stunda 203
62.   5.-7.klases 2 Piektdiena, 7.-8.stunda 203
63.   Folklora 2.klases Inese Roze 2 Otrdiena, 6.stunda
Ceturtdiena, 6.stunda
260
64.   Slidošana
(septembris-decembris)
4.klases Eva Dinsberga
Ivita Krūmiņa
10/10 Pirmdiena, 2.-3.stunda
Otrdiena, 2.-3.stunda
Trešdiena, 2.-3.stunda
Ceturtdiena,2.-3.stunda
Piektdiena, 2.-3.stunda
Ledus

 

Vēlamais apģērbs ritmikas nodarbībām:

Puišiem - isais sporta tērps (šorti, t-krekls) kājās deju čības, īsās zeķītes.
Meitenēm - svārciņī, t-krekls, deju čības, īsās zeķītes, mati sakārtoti (sapīti bizē, astē, utt).

Apģērbs Tautiskajām dejām:
Puišiem:
- Melni šorti.
- Deju čības.
- Baltas īsās zeķītes.
- Krekli, (kurus pasūtīs vienojoties vecākiem sapulcē).

Meitenēm
- Melns, īsām piedurknēm bodi-triko.
- Deju čības.
- Baltas īsās zeķītes.
- Svārciņi.
- Mati sakārtoti.