Konsultācijas

Individuālā darba jeb konsultāciju grafiks 2017./2018.mācību gadam

Vārds Uzvārds Dienas Laiks Telpa
LAILA ABUHOVA Trešdiena 14.00 - 15.00 1031
KITIJA BAŅUKALNE-OZOLIŅA Otrdiena un trešdiena 7.55 - 8.27 1034
DAIGA BUDREIKA Otrdiena un ceturtdiena 7.50 - 8.25 1032
LELDE BŪMANE Pirmdiena
Otrdiena
14.05 - 14.45
15:05 - 16.00
106
LUDMILA ČAUPENOKA-SIDOROVA Pirmdiena
Otrdiena
8.00 - 8.25 un
15.00 - 16.06
8.00 - 8.25
326
ANTRA DUKĀTE Otrdiena un piektdiena 7.55 - 8.25 2014
LĪVA FREIMANE Otrdiena
Trešdiena
13.20 – 14.15
13.20 – 14.00
2022

GINTS GAIĶENS Pirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
7.40 - 8.20
7.40 - 8.20
7.40 - 8.20
Sp.z1

AIJA GAVARE Otrdiena (8.a, 8.b)
Piektdiena (7.a, 4.d)
14:50 - 15:40
14:00 - 14:50
128
ANDREJS GRADINĀROVS Pirmdiena
Trešdiena
14.10 – 14.50
13.20-14.00
2002
ILZE GRAUDIŅA Otrdiena 8.00 - 8.25 231
INGUS GRĪNBERGS Trešdiena
Piektdiena
8.00 - 8.25
8.00 - 8.25
2002
JOLANTA GROSBERGA-GERNERE Trešdiena 14.00 – 15.00 011
DACE ĢĒRMANE Ceturtdiena 14.10-16.00 313
MĀRTIŅŠ JANUŠEVSKIS Pirmdien
Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
7.55 - 8.25
8.00 - 8.25
12.00 - 12.30
12.00 - 12.30
Sp.z2
LAILA KALNIŅA Otrdiena 13.20 - 14.20 2019
SANITA ĶEPIŅA Otrdiena
Trešdiena
13.20 - 13.55
14.00 - 14.30
2029
SOLVITA LAUZĒJA Piektdiena 14.10 - 15.15 204
ANITA LĪDAKA Otrdiena 15.00 - 15.25 1037
EVIJA MARTUŠA Pirmdiena
Piektdiena
14.10 - 15.00
13.20 - 14.06
2022
DAINA MEDIŅA Pirmdiena
Otrdiena
14.30 - 15.30
14.10 - 14.50
139
UNA MOISEJA Piektdiena 14.10 - 15.50 130
SIMONA NEIFALTE Pirmdiena
Piektdiena
14.10 - 15.50 106
SARMĪTE NORENBERGA Otrdiena 14.00 - 15.40 205
EVITA NOVORUCKA-VĒRZEMNIECE Otrdiena un ceturtdiena 13.20 - 13.55 2030
SABĪNE OZOLIŅA Otrdiena un ceturtdiena 15.00 - 16.00 133
INGA PETRUŠEVSKA Pirmdiena un otrdiena 14.00 - 14.30 1029
LĪVA PREKELE Otrdiena un ceturtdiena 7.55 - 8.27 2008
DACE PUTĀNE Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
14.00 - 14.50
15.00 - 15.40
7.50 - 8.30
126
MARINA RAKA Pirmdiena
Otrdiena
8.00 - 8.25 un
15.00 - 16.06
8.00 - 8.25
312
INGUNA RAKULE Pirmdienas
Otrdienas
14.00 - 15.00
15.00 - 15.40
131
ALVIS REINIS Ceturtdiena 14.00 - 15.40 009
MADARA ROMANOVSKA Informātika - Otrdiena
Ķīmija - Pirmdiena
14.10 - 14.50
15.00 - 15.40
221
ZANDA ROMANOVSKA Pirmdiena 14.00 - 15.40 105
RŪTA ROZENFELDE Otrdiena 14.28 - 15.40 207
JĀNIS ROŽLAPA Pirmdiena 15.00 - 15.48 220
KRISTĪNE SĪLE Ceturtdiena 13.00 - 14.36 141
INDRA STANKE Trešdiena 14.00 - 15.40 203
INĀRA STRAUTNIECE Ceturtdiena 13.14 - 14.50 138
ANTRA TREIMANE Pirmdiena
Otrdiena
Ceturtdiena
13.20 - 14.00
14.10 - 14.50
08.00 - 08.16
311
SANTA UPMANE Trešdiena
Piektdiena
14.00 - 14.40
14.00 - 14.32
2029
KĀRLIS VAIČEKONIS Ceturtdiena 14.10 - 14.34 207
SANDRA VELPA Ceturtdiena
Piektdiena
7.55 - 8.25
7.55 - 8.25
2016
DIĀNA ZEMĪTE Otrdiena
Trešdiena
14.10 - 14.50
14.00 - 14.50
134
AIVA ZVIEDRE Otrdiena un ceturtdiena 7.50 - 8.25 2017