Mūsu sasniegumi

SASNIEGUMI – dalība skolas, ārpusskolas aktivitātēs 2015./2016.m.g.2.semestrī

 

SASNIEGUMI – dalība skolas, ārpusskolas aktivitātēs 2015./2016.m.g.1.semestris

Datums

Pasākuma nosaukums, vieta, valsts

Klase

Pedagogs, kurš sagatavo audzēkņus

Audzēkņa (-u) vārds, uzvārds, iegūtais apbalvojums (ja tāds ir)

15.09.2015

Pierīgas novadu sacensības futbolā

3.-5.kl

Gints Gaiķens,

Mārtiņš Januševskis

Diploms 3.vieta   Ivo Marko Spuriņš   3.a , Reinis Miemis, Rūdolfs Zandreiters, Valters Zandreites, Markuss Ivulāns, Haralds Dītrihs, Anrijs Vadzinskis, Reinis Krieviņš,

22.09.2015

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles olimpiskajās stafetēs

7.kl.

Gints Gaiķens

Mārtiņš Januševskis

Diploms 7.vieta Katrīna Krustkalne, Sabīne Rutlauka, Nikola Tereščenkova, Monta Lotko, Ričards Tomiņš, Eduards Jansons, Rolands Dižgalvis, Juris Zaimiņš,

29.09.2015

Pierīgas novadu skolēnu rudens kross

3.kl.

Gints Gaiķens

Mārtiņš Januševskis

Diploms 1.vieta Madara Rūdele, 2.vieta Sabīne Rutlauka, 3.vieta Markuss Ivulāns, 3.vieta Simona Laugale

31.10.2015

Konference Minskā „Mans pētnieciskais darbs.”

7.a

Ludmila Čaupenoka-Sidorova

3.pakāpes diploms -7.a klase Žaka Nellija ieguva par pētniecisko darbu

14.11.2015

Latvijas konkurss “Baltkrievi Latvija”

7.a

Ludmila Čaupenoka-Sidorova

1.pakāpes diploms -7.a klase Žaka Nellija ieguva par pētniecisko darbu un Atzinības raksts   - par prezentācijas noformējumu

20.11.2015

Skolas skolēnu sporta spēļu Tautas bumbas turnīrs

2.kl.

Gints Gaiķens

Mārtiņš Januševskis

Diploms 2.klašu zēniem 1.v. -2.e, 2.v. – 2.c, 3.v.- 2.d, 2.klašu meitenēm-1.v. -2.d,

2.v. – 2.a, 3.v.- 2.b

20.11.2015

Skolas skolēnu sporta spēļu Tautas bumbas turnīrs

3.kl.

Gints Gaiķens

Mārtiņš Januševskis

Diploms 3.klašu zēniem 1.v. -3.a, 2.v. – 3.c, 3.v.- 3.b,

Diploms 3.klašu meitenēm-1.v. -3.c, 2.v. – 3.b, 3.v.- 3.a

20.11.2015

Skolas skolēnu sporta spēļu Tautas bumbas turnīrs Jaunmārupes p-skolā

4.-5.kl.

Gints Gaiķens

Mārtiņš Januševskis

Diploms 4.-5.klašu zēniem 1.v. -4.a, 2.v. – 4.b, 3.v.- 5.b, 4.v.-5.a

4.-5.klašu meitenēm-1.v. -5.a, 2.v. – 4.a, 3.v.- 4.b, 4.v.-5.b

24.11,2015

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles “Tautas bumbā” meitenēm

5.-8.kl.

Gints Gaiķens

Diploms 1.vieta 5.-8.klašu meitenēm

1.12.2015

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles “Tautas bumbā” zēniem

5.-8.kl.

Gints Gaiķens

Diploms 1.vieta 5.-8.klašu zēniem (skolēni, klase???)

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 1.kl.grupā

1.a

Laila Kalniņa

Gabriela Baldiņa

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 1.kl.grupā

1.b

Baiba Rudzīte

Izabella Zaķe, Diāna Ozoliņa, Alise Štefenhāgena

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 1.kl.grupā

1.c

Diāna Zemīte

Renārs Keisters, Lizete Hanna Hincenberga un Una Upīte

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 1.kl.grupā

1.d.

Santa Upmane

Elizabete Selīna Bērziņa, Marija Koļuko, Denīze Keita Šalme

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 1.kl.grupā

1.e

Antra Dukāte

Liene Grāvīte, Grēta Nora Kasparāne, Elvita Rozenberga

9.11.2015

Skolas skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 2.kārta 1.kl.grupā

1.a

Laila Kalniņa

3.v. Gabriela Baldiņa

9.11.2015

Skolas skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 2.kārta 1.kl.grupā

1.b

Baiba Rudzīte

2.v. Izabella Zaķe

9.11.2015

Skolas skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 2.kārta 1.kl.grupā

1.c

Diāna Zemīte

2.v. Eva Upīte

3.v. Lizete Hanna Hincenberga

9.11.2015

Skolas skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 2.kārta 1.kl.grupā

1.e

Antra Dukāte

1.v. Liene Grāvīte

3.v. Elvita Rozenberga

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 2.kārta 2.-3.kl.grupā

2.a

Gundega Adītāja

Lauma Kraukle, Lauma Kraukle, Anna Grigorjeva

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 2.kārta 2.-3..kl.grupā

2.b

I.Unda

Paula Keita Panava, Marta Evelīna Tuča, Felicita Anna Bāliņa

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 2.kārta 2.-3..kl.grupā

2.c

I.Petruševska

Kārlis Miglāns, Stella Oše, Emīls Doveika

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 2.kārta 2.-3..kl.grupā

2.d

R.Šneidere

Ēriks Grieze, Evelīna Allere, Laura Zabirko

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 2.kārta 2.-3..kl.grupā

2.e

U.Moiseja

Marta Avota, Andrea Kupce, Ulrihs Hansens

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 2.-3. kl.grupā

3.a

Aiva Zviedre

Patrīcija Medina, Amanda Garoza, Agrita Eva Kristapsone

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 12.-3.kl.grupā

3.b

Laura Eimane

Dāniels Bisenieks , Paula Savicka, Linda Antiņa,

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 2.-3.kl.grupā

3.c



Evita Novorucka Vērzemniece

Katrīna Patrīcija Bāra, Markuss Adrickis, Nikola Janberga

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 4.-6.kl.grupā

4.a

D.Ločmele

Aleksejs Aņņenko, Ralfs Vinters, Tīna Amata

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 4.-6.kl.grupā

4.b

D.Ločmele

Artūrs Ozoliņš, Baiba Santana Niedra, Ričards Alekss Survillo

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 4.-6.kl.grupā

5.a

L.Bahmane

Linda Stumbure, Kārlis Puriņš, Samanta Pakalne

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 4.-6.kl.grupā

5.b

D.Ločmele

Marta Reihmane, Dženifera Džeina Makenzija Freizere, Elizabete Liepa

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 4.-6.kl.grupā

6.a

I.Rakule

Rolans Māris Dižgalvis, Rūdolfs Straujums, Kristīne Jermakova

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 4.-6.kl.grupā

6.b

L.Bahmane

Adrija Silva Kukuvasa, Anete Medniece, Roberts Pauls Briedis

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 7.-8.kl.grupā

7.a

Inguna Rakule

Reinis Grāvītis,

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 7.-8.kl.grupā

7.b

L.Bahmane

Paula Megija Magone, Anželika Baltmane, Laine Paupere

2.-6.11.2015

Klases skatuves runas konkurss „Zvirbulis-2015 1.kārta 7.-8.kl.grupā

8.a

Inguna Rakule

Laura Šape , Kristers Stabulnieks,

9.11.2015

Skolas skatuves runas konkurss „Zvirbulis”-2015 2.kārta 2.-3..kl.grupā

2.-3.

L.Eimane, G.Adītāja, U.Moiseja, A.Zviedre

1.v.-Dāniels Bisenieks 3.b, 1.v.-Annija Grigorjeva 2.a, 2.v. Elza Jasinska 2.a, 2.v. Lauma Kraukle 2.a, 2.v. Marta Avota 2.e, 3.v. Patrīcija Mediņa 3.a, 3.v. Ulrihs Hansens 2.e, 3.v. Andrea Kupce 2.e

9.11.2015

Skolas skatuves runas konkurss „Zvirbulis”-2015 2.kārta 4.-6..kl.grupā

4.-6.

Dace Ločmele

Lelde Bahmane

1.v.- Marta Reihmane 5.b, 2.v.-Ralfs Vinters 4.a, 2.v. 3, 2.v. Lauma Kraukle 2.a, 3.v. Elizabete Liepa5.b, 3.v. Roberts Pauls Briedis 6.b

9.11.2015

Skolas skatuves runas konkurss „Zvirbulis”-2015 2.kārta 7.-8..kl.grupā

7.-8.

Lelde Bahmane,

Inguna Rakule,

1.v.- Anželika Baltmane 7.b, 2.v.- Kristers Stabulnieks 8.a, 3.v. Reinis Grāvītis 7.a, 3.v. Laine Paupere 7.b,

23. 11.2015 - 26.11.2015

Skolas “Rakstu darbu kultūras pilnveide ikdienas darbos” skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3. .kl.skolēniem

1.a

Laila Kalniņa

Atzinība -Evelīna Mazkalne, Rihards Neimanis, Eva Pakalniņa, Paula Esterliņa

23. 11.2015 - 26.11.2015

Skolas “Rakstu darbu kultūras pilnveide ikdienas darbos” skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3. kl.skolēniem

1.b

Baiba Rudzīte

Atzinība -Edgars Reihmanis, Emīlija Buivide, Rūta Ērgle, Loreta Viļķina

23. 11.2015 - 26.11.2015

Skolas “Rakstu darbu kultūras pilnveide ikdienas darbos” skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3. kl.skolēniem

1.c

Diāna Zemīte

Diploms -Eva Upīte, Aleksis Sagbazjans, Annija Caune, Adelīna Straujuma,

Atzinība- Elizabete Dumbrovska, Lauris Saulītis

23. 11.2015 - 26.11.2015

Skolas “Rakstu darbu kultūras pilnveide ikdienas darbos” skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3. kl.skolēniem

1.d

Santa Upmane

Diploms -Keita Bandiniece, Elīza Klaumane,

Atzinība -Elizabete Selīna Bērziņa, Madara Ponikarčika, Denīze Keita Šalme

23. 11.2015 - 26.11.2015

Skolas “Rakstu darbu kultūras pilnveide ikdienas darbos” skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.kl.skolēniem

1.e

Antra Dukāte

Atzinība-Grēta Nora Kasparāne, Kitija Meldere, Linete Tīrule, Anna Lapiņa

23. 11.2015 - 26.11.2015

Skolas “Rakstu darbu kultūras pilnveide ikdienas darbos” skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.kl.skolēniem

2.a

Gundega Adītāja

Atzinība - Laura Liepiņa, Lauma Kraukle, Elza Jasinska

23.- 26.11.2015

Skolas “Rakstu darbu kultūras pilnveide ikdienas darbos” skolas glītrakstīšanas konkurss   1.-3.kl.skolēniem

2.b

Ilze Unda

Diploms -Elīna Kalēja

Atzinība- Made Kraukle, Kirils Sakss

23.- 26.11.2015

Skolas “Rakstu darbu kultūras pilnveide ikdienas darbos” skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.kl.skolēniem

2.c

Inga Petruševska

Atzinība- Stella Oše, Luīze Graudiņa

23.- 26.11.2015

Skolas “Rakstu darbu kultūras pilnveide ikdienas darbos” skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.kl.skolēniem

2.d

Rūta Šneidere

Atzinība - Liene Petkūna, Viktorija Surņina, Emīlija Fricsone

23.- 26.11.2015

Skolas “Rakstu darbu kultūras pilnveide ikdienas darbos” skolas glītrakstīšanas konkurss   1.-3.kl.skolēniem

2.e

Una Moiseja

Atzinība - Ulrihs Harmsens, Marta Avota, Keita Masliha, Estere Ņeverovska, Valters Markuss Auza

23.- 26.11.2015

Skolas “Rakstu darbu kultūras pilnveide ikdienas darbos” skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.kl.skolēniem

3.a

Aiva Zviedre

Atzinība- Emīlija Straujuma, Daniela Ditriha, Elizabete Lidere, Līva Kadiģe

23.- 26.11.2015

Skolas “Rakstu darbu kultūras pilnveide ikdienas darbos” skolas glītrakstīšanas konkurss   1.-3.kl.skolēniem

3.b

Laura Eimane

Diploms - Gabriela Liepiņa

Atzinība- Paula Savicka, Madara Savicka, Evelīna Unda, Linda Antiņa

23.- 26.11.2015

Skolas “Rakstu darbu kultūras pilnveide ikdienas darbos” skolas glītrakstīšanas konkurss   1.-3.kl.skolēniem

3.c

Evita Novorucka Vērzemniece

Atzinība-   Katrīna Bāra, Nikola Ornicāne, Nikola Janberga



26.11.2015

Privātā pamatskola RIMS-Rīga International meridian school Meridian matemātikas olimpiādes 3.-4.klašu dalībnieki 2015./2016.m.g. 26.novembris I kārta

3.-4.kl.

U.Moiseja, L.Lipaja, A.Zviedre, L.Eimane, E.N.V

Dalība- 3.a- L.Kadiģe, L.Gulbe, I.M.Spuriņš, D.Kārkliņš,

3.b- Dž.Dzelme, A.Puriņa, P.Savicka, 3.c- M.Adrickis, A.Liepiņš, k.P.Bāra, L.Viktorija, 4.a-E.Bērziņa,N.Kukle, R.Freipičs, E.F.Hansens, R.Vinters, R.Jansons, M.H.Hincenbergs, R.Krieviņš,4.b G.R.Dalbiņš, R.Daļeckis, A.Freimanis, R.Orlovs, A.Pčelins, N.Sēts

26.11.2015

Privātās pamatskolas „RIMS International meridian school” matemātikas olimpiāde 3.-4.klašu skolēniem

3.a ,3.c

4.a, 4.b

A.Zviedre,L.Eimane

L.Lipaja, U.Moiseja

Sasniegumi: Izvirzīti 2.kārtai 3.a klase-I.M.Spuriņš,D.Kārklinš, 3.c klase-Dž.Dzelme, A.Puriņa, P.Savicka, 4.a - R.Freipičs,   4.b - G.Dalbiņš, A.Pčelins

3.12.2015

Mārupes novada skatuves runas konkurss 1.klašu grupā

1.kl.

Antra Dukāte

Baiba Rudzīte

1, vietu ieguva 1.e klases skolniece Liene Grāvīte,

3. vietu Izabella Zaķe(1.b).

3.12.2015

Mārupes novada skatuves runas konkurss 2.-3.klašu grupā

2.-3.kl.

Gundega Adītāja

E.Novrucka Vērzemniece

2. vietu ieguva Annija Grigorjeva(2.a kl.)

Atzinības raksts-Dāniels Bisenieks

3.12.2015

Mārupes novada skatuves runas konkurss 4.-6.klašu grupā

4.-6.kl.

Dace Ločmele

1.vieta Marta Reihmane (5.b kl.)

3. vieta Ralfs Vinters (4.a kl.)

3.12.2015

Mārupes novada skatuves runas konkurss 7.-8.klašu grupā

7.-8.kl.

Inguna Rakule

Lelde Bahmane

Lelde Bahmane

2. vieta Kristers Stabulnieks(8.kl.)

3.vieta Anželika Baltmane (7.b kl.)

Atzinības raksts - Laine Paupere (7.b kl.)

26.11.2015

Privātās pamatskolas „RIMS International meridian school” matemātikas olimpiāde 3.-4.klašu kolēniem

4.a 4.b kl.

Inga Melngaile

Sasniegumi (vēl nav atsūtīti rezultāti)

26.11.2015

Aspazijas un Raiņa 150.jubilejai veltītā skolēnu radošā konkursa laureātu apbalvošana Dzejnieku gada noslēguma sarīkojumā “Lai gals top sākums”

6.a kl.

Lelede Bahmane

Diploms 1.vieta - Adrija Silva Kukuvasa

1.12.2015

Pierīgas novadu angļu valodas olimpiāde

8.a kl.

Sabīne Ozoliņa

Diploms 1.vieta - Kristiāns Plitmanis

4.12.2015

Skolas Jaunvārdu olimpiāde

5.-6.kl.

Lelde Bahmane,

Dace Ločmele

1. vieta (55 balsis) "Astoņmāja" Marta Mežīte 6.b

2. vieta (19 balsis) "Pūčpūka" Marta Pūce 5.b

3. vieta (15 balsis) "Stilimons" Roberts Pauls Briedis 6.b

24.-26.11

Skolas netradicionālā latviešu valodas olimpiāde

4.kl.

Dace Ločmele

1. vieta 4.a Miks Henrijs Hincenbergs (35 p.)

2. vieta 4.a Ralfs Vinters (32 p.)

3. vieta 4.b Mareks Aseriņš (31 p.)

3. vieta 4.b Alens Pčelins (31 p.)

3. vieta 4.b Enija Krasovska (31 p.)

3. vieta 4.b Nīls Sets (31 p.)

24.-26.11

Skolas netradicionālā latviešu valodas olimpiāde

5.-6.kl.

Inguna Rakule,

Lelde Bahmane

1. vieta 6.a Marta Kristiāna Savicka (41 p.)

2. vieta 6.a Amanda Bukovska (39 p.)

3. vieta 5.a Kārlis Puriņš (34 p.)

24.-26.11

Skolas netradicionālā latviešu valodas olimpiāde

7.-8.kl.

Inguna Rakule,

Lelde Bahmane

1. vieta 8.a Kārlis Bēriņš (48 p.)

2. vieta 7.b Krišjānis Jēkabs Baltiņš (47 p.)

3. vieta 7.b Katrīna Paula Krustkalne (46 p.)

3. vieta 7.b Laine Paupere (46 p.)

Kopsavilkumu sagatavoja DVIJ: A.Līdaka

Datums

Pasākuma nosaukums, vieta, valsts

Klase

Pedagoga vārds, uzvārds, kurš gatavo audzēkņus šim konkursam

Audzēkņu vārds, uzvārds, iegūtais apbalvojums

10.01.2015

Latvijas mēroga Krievu kaligrāfijas konkurss II kārta Rīgā

5.-7.kl.

L.Čaupenoka-Sidorova

2.vieta  K.Lelde 5.b,

3.vieta 7.b  A.Baltmane , 3.vieta  -S. Supe 5.a

16.01.2016

Latvijas mēroga – Rīga International meridian school -matemātikas olimpiādē II kārta -2016

4.kl.

U.Moiseja,

L.Lipaja

Dalība 4.b klases Ralfs Gustavs Dalbiņš , Emīls Frederiks Hansens, Alens Pčelins.

16.01 2016

Latvijas mēroga – Rīga International meridian school -matemātikas olimpiādē II kārta -2016

3.a,3.b kl.

A.Zviedre

L.Eimane

Pateicība 3.a -Ivo Marko Spuriņš, Dāvis Kārkliņš, 3.b Anda Paula Puriņa, 

27.01.2016

Pierīgas skolēnu skatuves runas konkursa (I kārta)

3.-6.kl.

L.Bahmane

D.Ločmele

Markuss Drengers 3.a, T.Amata 4.a  , Džeina Dženifera  Makenzija Freizere, 5.b, Anete Medniece 6.b

05. 02. 2016.

Pierīgas skatuves runas  konkurss ( I kārta) Ropažos

1.-7.kl

A.Dukāte

G.Adītāja

D.Ločmele,

L.Bahmane

1.vieta 1.e Liene Grāvīte, 2.a Annija Grigorjeva, 5.b Marta Reihmane,

7.b Anželika Baltmane

25.01.2016

Skolas 1.-3.klašu matemātikas olimpiāde

1.klašu grupā

Sandra Velpa

Diāna Zemīte

Santa Upmane

Santa Upmane

1.vieta –Edgars Reichmanis 1.b

2.vieta- Annija Caune 1.c un

2.vieta – Keita Bandeniece 1.d

3.vieta – Kristiāna Krišāne 1.d

25.01.2016

Skolas 1.-3.klašu matemātikas olimpiāde

2.klašu grupā

Rūta Šneidere

Ilze Kampe

Una Moiseja

Ilze Kampe

1.vieta – Liene Priekule 2.d

2.vieta- Edvards Dūks 2.b

2.vieta – Valters Auza 2.e

3.vieta – Roberts Ašmanis 2.b

25.01.2016

Skolas 1.-3.klašu matemātikas olimpiāde

3.klašu grupā

Aiva Zviedre

Aiva Zviedre

E.N Vērzemniece

1.vieta – Dāvis Kārkliņš 3.a

2.vieta- Markuss Ivulāns 3.a

3.vieta – Markuss Adrickis 3.c

01.02.2016

Pierīgas novadu latviešu valodas 5.-9.klašu olimpiāde

8.kl.

I.Rakule

Dalība -Reinis Zīverts 8.a

5.02.2016

Pierīgas skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursā.

2.-6.kl.

A.Dukāte

D.Ločmele

Z.Spāde

G.Adītājai

1.vieta Lienei Grāvītei 1.e 1.klašu grupā

1.vieta Martai Reihmanei 5.b 5.6.klašu grupā

Pateicība-Anželikai Baltmanei 7.b klase un

Pateicība-Annijai Grigorjevai 2.a 2.-4.klašu grupā

11.02.2016

1.-4.klašu matemātikas olimpiāde Rīgas 84.vidusskolā

4.kl. gr.

3.kl. gr.

1.kl.gr.

Una Moiseja

Aiva Zviedre

Santa Upmane

4.vieta Emīls Frederiks Hansens 4.a, 5.vieta Rūdis Freipičs 4.a

4.vieta Līva Kadiģe

4.vieta Keita Bandeniece

11.02.2016

1.-4.klašu latviešu valodas  olimpiāde Rīgas 84.vidusskolā

4.kl. gr.

3.kl.gr.

Dace Ločmele

Aiva Zviedre

2.vieta Henrijs Miks Hincenbergs 4.a,

3.vieta Ralfs Vinters 4.a klase

3.vieta Alise Sāra Eisaka 3.a

12.02.2016

Pierīgas 5.-8.klašu matemātikas olimpiāde Vangažos

5.-8.kl.

Inga Melngaile

3.vieta  - K.Puriņš 5.a, 3.vieta  -J.Zaķis 6.b, 3.vieta  -K.Bērziņš 8.a,

Pateicība - M.Māsēns 5.b

11.02.2016

Skolas meiteņu mājturības un tehnoloģiju olimpiāde, tēma „Āfrika”.

5.-7.kl.

Indra Stanke

1.v. K.Ašmane 6.a un B.Bandone 6.a 2.v. D.Cera 6.b un M.Savicka 6.b 3.v. M.Reihmane 5.b un Anna Gabriels Jūra  5.b,  Atzinība – L.Spiģēna 8.a, L.Paupere,  8.a, L.Ozola 8.a

17.02.2016

Pierīgas novada jauno vides pētnieku forums “Skolēni eksperimentē” ( I kārta)

5.-7.kl.

Sarmīte Norenberga

Izvirzīti II kārtai- Diploms K.Bērziņš, R.Bērziņš, R.Puķītis, R.Podzis, Pateicība – E.Plāters, R.Boiko

Pierīgas novadu angļu valodas olimpiāde

8.kl.gr.

Daina Mediņa

1. vieta Kristians Plitmanis 8.a klase

23.02.2016.

Mārupes novada sacensības florbolā

5-8.kl.

Gints Gaiķens

Eduards Žilko 8.a, Kristaps Draiska 7.b Valters Pikšens 7.a, Ginters Taube 7.a, Krišjānis Bite 5.a, Rihards Punculis 8.a, Rūdoolfs Polcs 8.a, Reinis Tams 5.b, Toms Orlovs

27.02.2016

Skolas svešvalodu nedēļa  Skolas burtošanas sacensības „Spelling Bee” fināls

3.-7.kl.

Daina Mediņa,

Kristīne Vilcāne,

Sabīne Ozoliņa

1.vieta - Nīls Sets 5.b klase

3.03.2016

Skolas  angļu valodas olimpiāde

4.-6. kl.

7.-8.kl.

Daina Mediņa,

Kristīne Vilcāne,

Sabīne Ozoliņa

Ināra Strautniece

1. vieta Nīls Sets (4.b), 2. vieta Emīls F.Hansens (4.a) un 3. vieta Katrīna Altenburga (4.a)

5.-6.kl. gr.: 1. vieta Mārcis Melikns (6.b), 2. vieta Jānis Zaķis (6.b) un 3. vieta Markuss Māsēns (5.b.)

7.-8. kl. gr.: 1. vieta VilbertsBiernis (8.a),2. vieta Reinis rāvītis (7.a) un 3. vieta Krišjānis Baltiņš (7.b)

03.03.2016

Pierīgas novada skolu meiteņu  mājturības un tehnoloģiju konkurss Ulbrokā

5.-7.kl.

Indra Stanke

3.vieta Betija Bandone (6a), Marta Savicka (6a), Līva Spiģēna (8a)

04.03.2016

Latvijas Republikas skolēnu 69. spartakiāde tautas bumbā

4.-6.kl.

Gints Gaiķens

M.Januševskis

4.vieta meitenēm K.Altenburga, L.K.Dižgalve, N.Kukle, V.U.Magone, B.S.Niedra, B.Jansone, L.Jegi , S.Laugale, S.Pakalne,

L.Stumbure, L.R.Vintere, K.A.Ledaine., P.Pāvila

1.vieta zēniem H.Dītrihs, R. Miemis, G.Valters, R.Vaiders, M.Aseriņš, R.Polcs,

R.A. Survillo, R.Krieviņš, M.Logins, R.Vinters, R.Zandreiters,

V.Zandreiters, G. R. Dalbiņš

06.03.2016

Pierīgas novada  Angļu valodas olimpiāde konkurss "Edelweiss"  3.-6. kl. 2. posms

3.-6.kl.

D.Mediņa,

S.Ozoliņa

I.Strautniece

2.vieta A.Tīna

Atzinība -Dženifera Džeina, Markuss Drengers un Anete Medniece

11.03. 2016

Mārupes novada 2.klašu peldēšanas sacensības

2.kl.

A.Strauta

3.vieta kopvērtējumā Valters Ķirsons -2C, Ričards Magone-2e, Eduards Poškus- 2d, Adrians Viesturs Pārums-2d, Andrea Kupce -2e, Madara Valtere -2a, Keita Paula Panava- 2b,Emilija Fricsone- 2d

11.03.2016

Pierīgas novada sacensības peldēšanā Inčukalnā

5.-6.kl.

Gints Gaiķens

3.vieta     c vecuma grupā.

8.vieta     d vecuma grupā.

   Marta Reihmane,                Kima Tauriņa ,Krasovska Enija, Rems Boiko,Ričards Nikass, Mareks Aseriņš, Puķītis Ričijs, Krišjanis Baltiņš, Dāvids Dumbrovski, Katrīna Līna Knodz, Marta Kristiāna Savicka, Laine Paupere

06.04.2016

Mārupes novada peldēšanas sacensības 1.klašu grupā.

1.kl.

Jansone-Forstmane Liesma

Individuālajos peldējumos Jaunmārupes pamatskolas peldētāji meitenēm kraulā uz krūtīm I vieta Anete Ozoliņa (1.e) un III vieta – Aleksa Skudra (1.c), Kraulā uz muguras  I vieta Anete Ozoliņa (1.e) un II vieta Aleksa Skudra (1.c). Brasā II vieta Anete Ozoliņa (1.e) un III vieta Aleksa Skudra (1.c). Zēniem Kraulā uz krūtīm II vieta Mikam Kārlim Rožkalnam (1.c). Kraulā uz muguras I vieta Mikam Kārlim Rožkalnam (1.c).

06.04.2016

Mārupes novada peldēšanas sacensības 1.klašu grupā.

1.kl.

Jansone-Forstmane Liesma

Kopvērtējumā Jaunmārupes pamatskolas komanda ieguva II vietu (Anete Ozolina 1.e, Aleksa Skudra 1.c, Sofija Plotko 1.c, Otto Alhimovičs 1.e, Jānis Rūķis 1.b, Daniels Ābols 1.b)

21.-25.03.2016

Latvijas organizācijas komitejas rīkots konkurss 2-8..klasēm ″Ķengurs″

2.kl.

Una Moiseja

Ilze Unda

1.vieta – 2.e klase A.Taube, V.Auza,

3.vieta - 2.b klase R.Ašmanis, 2.e-U.Harmsens, B.Bičkovska

21.-25.03.2016

Latvijas organizācijas komitejas rīkots konkurss 2-8..klasēm ″Ķengurs″

3.kl.

Laura Eimane

E.Novorucka Vēzemniece

1.vieta - 3.b L.Antiņa, 2.vieta Dž.Dzelme, 3.vieta – 3.c E.Galiņa

21.-25.03.2016

Latvijas organizācijas komitejas rīkots konkurss 2-8..klasēm ″Ķengurs″

4.kl.

Una Moiseja

Lidija Lipaja

1.vieta – 4.a klase M.H.Hincenbergs, 2.vieta – 4.b R.G.Dalnbiņš, 3.vieta   4.a klase R.Freipičs, H.E.frederiks

21.-25.03.2016

Latvijas organizācijas komitejas rīkots konkurss 2-8..klasēm ″Ķengurs″

5.kl.

Inga Melngaile

1.vieta -5.a klase Vaiders Rūdolfs, 2.vieta – 5.a klase K.Puriņš,

3.vieta – 5.b klase M.Reihmane 

21.-25.03.2016

Latvijas organizācijas komitejas rīkots konkurss 2-8..klasēm ″Ķengurs″

6.kl.

Inga Melngaile

1.vieta – J.Zaķis 6.b klase, 2.vieta - 6.b klase Tams Reinis Ārvalds, 3.vieta – 6.b klase  K.Poršs un K.Kaņivecs

21.-25.03.2016

Latvijas organizācijas komitejas rīkots konkurss 2-8..klasēm ″Ķengurs″

7. kl.

Lidija LIpaja

1.vieta – 7.b klase G.Taube, 2.vieta – 7.b A.Ledaine, 3.vieta- 7.b P.M.Magone

21.-25.03.2016

Latvijas organizācijas komitejas rīkots konkurss 2-8..klasēm ″Ķengurs″

8.kl..

Inga Melngaile

1.vieta – 8.a K.Bērziņš , 2.vieta – K.Plitmanis un E.Puķīte

12.04.2016

Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Krievu valodas olimpiāde 8. klašu izglītojamajiem

8.kl.

Antonina Piliene

Dalība -Ritvars Dancis 8.a

06.04.2016

Mārupes novada 1.-4.klašu matemātikas olimpiāde

1.b

3.c

2.c

Sandra Velpa

E.N.Vērzemniece

3.vieta –Kristians Krieviņš, 3.vieta Emma Galiņa-3.c, 3.vieta-Kristians Viljams Hansens 2.c

14.04.16

Pierīgas novadu 4.klašu latviešu valodas olimpiāde

4.a

Dace Ločmele

Dalība  4.a Miks Henrijs, Hincenbergs un Alens Pčelins

14.04.16

Matemātikas konkurss 4.klasēm “Tik vai cik…”

4.a

Una Moiseja

4.a Rūdis Freipičs, Ralfs Vinters, Hansen Emīls Frederiks

21.04.2016

Pierīgas novadu vizuālās mākslas olimpiāde Zaķumuižas pamatskola

4.,5.,8.kl

Ēvija Drengere

Pateicība -4.b  M.S.Niedra, dalība-5.b  S.Pakalne, 8.a E.Zaķe

26.04.2016

PIERĪGAS  NOVADU  2015./2016.m.g SKOLĒNU  SPORTA  SPĒLES             KROSA  STAFETĒS  BABĪTĒ,

G.Gaiķens

M.Januševskis

23.04.2016

Latvijas čempionāts volejbolā U-15 grupā.

Gints Gaiķens

Sudraba medaļas – 8.a klase Lāsma Ozola, Katrīna Paula Krustkalne, Kristiāna Blumere un Annija Alise Ledaine

22.-26.04

Skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klasēm

1.a

Laila Kalniņa

Atzinība -Alise Bērzupe,Sanija Račko, Evelīna Mazkalne, Lība Paula Pavāre, Amanda Ozola, Rihards Neimanis

22.-26.04

Skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klasēm

1.b

Sandra Velpa

Atzinība -Laima Zaimiņa, Laura Linde, May Gong Xinyue, Izabella Zaķe, Alise Štefenhāgena, Kristians Krieviņš, Renārs Kārkliņš, Laima Zaimiņa.

22.-26.04

Skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klasēm

1.c

Diāna Zemīte

Atzinība Katrīna Jansone, Eva Upīte, Elizabete Dumbrovska, Aleksandra Pučka.

22.-26.04

Skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klasēm

1.d

Santa Upmane

Atzinība -Denīze Keita Šalme, Elīza Klaumane, Kristiāna Krišāne, Anastasija Seļiverstova, Madara Ponikarčika, Elizabete Selīna Bērziņa, Toms Ansons.

22.-26.04

Skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klasēm

1.d

Antra Dukāte

Atzinība -Anna Lapiņa, Grēta Nora Kasparāne, Elizabete Lapiņa, Rūta Auzenbaha, Kārlis Zošs, Linete Tīrule.

22.-26.04

Skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klasēm

2.a

Inguna Rakule

Atzinība -Adriāns Jermakovs, Emīlija Ozoliņa, Amanda Marta Liepiņa, Elvisa Paula Viļuma.

22.-26.04

Skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klasēm

2.b

Ilze Unda

Atzinība -Elīna Kalēja, Elīza Balgalve, Alise Jakovļeva, Made Kraukle, Paula Keita Panava.

22.-26.04

Skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klasēm

2.c

Inga Petruševska

Atzinība -Keita Akote, Stella Oše, Luīze Graudiņa.

22.-26.04

Skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klasēm

2.d

Rūta Šneidere

Atzinība-Emīlija Fricsone, Viktorija Surņina, Marks Ozoliņš, Laura Māsēna, Kseņija Mitjakova.

22.-26.04

Skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klasēm

2.e

Una Moiseja

Atzinība -Laura Pedece, Emīlija Vandere, Marta Avota.

22.-26.04

Skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klasēm

3.a

Aiva Zviedre

Atzinība - Milēna Jakovele, Emīlija Straujuma, Elizabete Lidere, Elizabete Kalniņa, Lorita Gulbe, Agrita Eva Kristapsone.

22.-26.04

Skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klasēm

3.b

Laura Eimane

Atzinība -Linda Antiņa, Madara Savicka, Darja Kurakina, Evelīna Unda, Gabriela Liepiņa-Zariņa.

22.-26.04

Skolas glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klasēm

3.c

Evita N.Vērzemniece

Atzinība -Martins Vorps, Katrīna Patrīcija Bāra, Laura Viktorija Lagzdiņa, Beāte Marta Heisele, Emma Galiņa, Nikola Ornicāne, Nikola Janberga.

06.05.2016

VISC organizēts Latvijas skolēnu skatuves runas finālkonkurss

1.e

Antra Dukāte

1.vieta Latvijā Liene Grāvīte

2016.gada maijs

Teātra uzvedumu skate “Gotiņa parastā” uzfilmēts vidiomateriāls

3.-5.

Zinaida Spāde

1.pakāpes diploms izvirzīti dalībai Teātra festivālā Liepājā